Afbraak van kelder tot dak
Afbraakwerken Antwerpen doet wat de naam zegt: sloop-, afbraak- en stripwerken in de regio Antwerpen, van kelder tot dak. Het bedrijf heeft 25 jaar ervaring. Het gaat van totaalafbraak en selectieve afbraak tot stripwerken, industriële afbraak, sloopwerken en kraanwerken. In de wereld van oud ijzer en afbraak in Antwerpen zijn wij geen onbekende. Verschillende oud-ijzerhandelaars hebben ook een eigen website voor afbraakwerken, en zo kwam deze opdracht bij ons terecht.
De eerste website met beelden van VistaDrone
Wat deze website bijzonder maakt, zijn de beelden. Het is de eerste website met dronebeelden van VistaDrone, onze eigen dienst voor dronevideo en luchtfotografie. De drone vliegt boven de afbraak van een school in Deurne. Je ziet de kranen, de containers en de gebouwen, en dat tijdens de werken zelf. De dronevideo van de afbraak in Deurne staat ook op het YouTube-kanaal van VistaDrone. Zulke beelden heeft vandaag bijna niemand anders in de sector. Naast de video staan haarscherpe luchtfoto's. Die zijn gemaakt in 8K, maar voor de website teruggebracht tot een formaat dat snel laadt. Wordpress, het systeem achter de website, is daar sterk in: foto's en video's inladen, beheren en tonen gaat vlot, ook als het om zware beelden gaat.
Werken in beeld
Daarom staat er naast de pagina met de diensten ook een aparte pagina "Werken in beeld". De beelden verkopen zichzelf. Een klant die wil weten hoe een afbraakwerf eruitziet, ziet het hier van boven. Zo wordt de website ook een stuk PR: een bedrijf dat zijn werk zo durft te tonen, straalt vertrouwen uit.
Stoer, maar niet loodzwaar
Het logo ontwierpen we zelf. Het webdesign combineert wit, zwart, oranje en grijs. Het lettertype is sterk en stoer, zoals het werk zelf, en het oranje maakt het toch aangenaam om te lezen en geeft het geheel dynamiek. Het resultaat is stoer, maar niet loodzwaar. Tussen de vele afbraakwebsites valt deze in positieve zin op, door de dronebeelden en het moderne webdesign. Moesten we deze opdracht opnieuw krijgen, we zouden er niets aan veranderen.
Nummer 1 op de eigen naam
De naam van het bedrijf is ook de zoekterm: afbraakwerken Antwerpen. Daar ligt de volledige focus van de website op. Vandaag (september 2026) staat de website op nummer 1 in de gewone zoekresultaten van Google, en ook het AI-overzicht noemt het bedrijf als eerste. We zorgden ervoor dat Google de website snel oppikte, zodat hij meteen kon dienen als voorbeeld van wat dronevideo en dronefotografie doen voor een zakelijke website.
